O nás

Naša firma Vám ponúka vykurovacie fólie DH v troch šírkach (50 / 80 / 100 cm) umožňujúce vytvorenie individuálneho vykurovacieho systému, ktorý sa prispôsobí konkrétnym miestnostiam a predovšetkým vašim potrebám.  Je dôležité, aby bol vykurovací systém v súlade s charakterom miestnosti, preto je priam nevyhnutná samostatná regulácia v každej miestnosti.  Oproti niektorým dodávateľom z ázijských krajín, naše fólie spĺňajú výkonovú normu 80 W/m² pre laminátové podlahy.

Vďaka pozitívnym skúsenostiam a zvyšujúcemu sa dopytu po elektrickom podlahovom kúrení, sme zaradili do ponuky okrem elektrických vykurovacích fólií aj elektrické vykurovacie rohože Matec. Na rozdiel od vykurovacích fólií, ktoré sú vhodné iba pod plávajúcu podlahu, vykurovacie rohože sa používajú pod dlažbu. Najväčšiu využiteľnosť tak majú v kúpeľniach a kuchyniach, ale samozrejme je možné ich použiť do celého domu, bytu, chaty či kancelárie.

Elektrické podlahové vykurovacie fólie majú celosezónne využitie svoje uplatnenie nájdu nielen v rodinných domoch, ale aj v chatách, halách, skladových objektoch, kancelárskych a obchodných priestoroch či sakrálnych budovách.

Poskytujeme:

-         bezplatné vypracovanie cenovej ponuky,

-          bezplatné poradenstvo a podpora,

-          individuálny prístup k zákazníkovi,

-          rýchle jednanie,

-       dovoz tovaru až k vám,

-          odborná montáž na území celého Slovenska.

 

Nami ponúkané výrobky sú certifikované, spĺňajú najvyššie medzinárodné štandardy kvality podľa noriem  ISO 9001 a ISO 14001.

 

Veríme, že s našími službami budete nadmieru spokojní. 

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

 

Hľadáme obchodných partnerov